Geberit Inovácie 2022

Nové možnosti Do celej kúpeľne

Získajte exkluzívny prehľad o inováciách pre rok 2022. Čítajte ďalej a dozviete sa o atraktívnych nových funkciách a prírastkoch do sortimentu Geberit pred a za stenou.

Geberit ONE Vybavenie pre celú kúpeľňu

Výnimočná flexibilita umývacieho priestoru

Portfólio produktov kúpeľňovej série Geberit ONE ponúka nečakané množstvo dizajnových kombinácií. K existujúcemu sortimentu výnimočných závesných toaliet so splachovaním TurboFlush teraz pribudlo vybavenie pre celú kúpeľňu. Nábytkové umývadlá, exkluzívne levitujúce umývadla, či umývadlá na dosku môžete doplniť elegantným nábytkom v deviatich farebných vyhotoveniach. Súčasťou série sú aj inteligentné osvetlené zrkadlové skrinky s technológiou ComfortLight a dizajnové nástenné batérie. Kúpeľňová séria Geberit ONE má celý rad zjavných aj skrytých výhod, ktoré zaisťujú lepšiu čistotu, viac priestoru a väčšiu flexibilitu v kúpeľni.

Objavte kúpeľňovú sériu Geberit ONE

Zrkadlová skrinka Geberit ONE s ComfortLight Obľúbite si ju - zaručene

Zrkadlová skrinka Geberit ONE s pracovným svetlom
Zrkadlová skrinka Geberit ONE so svetlom sviečky

Nová zrkadlová skrinka Geberit ONE je k dispozícii v piatich rôznych veľkostiach integrovaných do steny alebo inštalovaných na omietku, v eloxovanom hliníku alebo bielej farbe a plne zrkadlová alebo s osvetleným výklenkom. Inovatívnym vrcholom novej zrkadlovej skrinky Geberit ONE je integrovaný koncept osvetlenia ComfortLight, ktorý je výsledkom rozsiahlych odborných znalostí a vývojových prác. Navrhnutý je s rôznymi zdrojmi svetla, aby poskytoval nielen autentický zrkadlový obraz bez tieňov, ale dokonca osvetľoval celú kúpeľňu. A čo viac, systém ovládania plynule stmievateľného automatického ovládania svetla je intuitívny a veľmi ľahko ovládateľný: svetlo je automaticky chladnejšie, keď je svetlo jasnejšie, a teplejšie, keď je stlmené. Kombinácia teploty a intenzity svetla týmto spôsobom je presne to, čo robí Geberit ComfortLight jedinečným. Koncepciu osvetlenia charakterizujú aj štyri odlišné svetelné nálady: orientačné svetlo na noc, svetlo sviečky na relaxáciu, štandardné svetlo na každodenné použitie a pracovné svetlo, keď si chcete byť istí, že uvidíte každý detail.

Ďalšie informácie o zrkadlových skrinkách Geberit ONE

Geberit iCon Šikovné inovácie

Modulárne a flexibilné

Do kúpeľňovej série Geberit iCon boli pridané nové produkty, ktorých hlavným cieľom je ponúknuť viac úložného priestoru a flexibilitu dizajnu. S radom zahŕňajúcim 17 nových umývadiel a prvkov kúpeľňového nábytku so skutočným zameraním na modularitu si zákazníci budú môcť užiť ešte väčšiu slobodu pri vytváraní vlastných, individuálnych konceptov, ktoré vyhovujú akejkoľvek veľkosti kúpeľne alebo osobným preferenciám.

Pôvodný vzhľad kúpeľňovej série Geberit iCon je zachovaný. Štandardné umývadlo s vysokým okrajom je teraz doplnené o dva typy umývadiel so štíhlejším okrajom, ktorý vytvára súčasný, elegantný vzhľad. Medzi ďalšie novinky patrí prepracovaný a rozšírený rad kúpeľňového nábytku so zameraním na nové farebné kombinácie, nový koncept zásuviek, ktorý ponúka ešte viac úložného priestoru a viac poriadku, a nové WC s optimalizovanou technológiou Rimfree pre ešte lepšie splachovanie.

Objavte inovovanú sériu Geberit iCon

Batérie Bambini Neutrálne farby

Umývadlová batéria Bambini páková
Umývadlová batéria Bambini elektronická

Súčasné umývadlové batérie Bambini využívajú predovšetkým výrazné farby. Berúc do úvahy, že batérie by mali byť navrhnuté tak, aby ladili s rôznymi interiérmi, ponuka bola rozšírená o farebne neutrálne verzie. Tieto batérie majú chrómovaný kryt a sivý uzáver, aby sa zladili s obľúbenými súčasnými farebnými schémami interiéru a bez problémov zapadli do všetkých priestorov. Nové modely sú dostupné ako jednopákové batérie a elektronické verzie s batériovým alebo sieťovým napájaním.

Objavte sériu Geberit Bambini