Inovácie Geberit

Nové možnosti Do celej kúpeľne

Kombináciou odbornosti v oblasti sanitárnych technológií, dizajnu a inovatívnych funkcií sme dosiahli nové možnosti v projektovaní, navrhovaní a inštalácii kúpeľní. Zistite viac o novinkách v sortimente výrobkov Geberit.

Nová kúpeľňová séria Geberit Smyle

Kúpeľňová séria Geberit Smyle

Séria ponúka prvky, ktoré sú navzájom v harmónii a ako celok vytvárajú moderný a odľahčený dizajn. Rukoväte kopírujú obrysy umývadiel a vytvárajú tak plynulý prechod od umývadla ku skrinke. Na zabezpečenie flexibility používa Geberit modulárny koncept nábytku s rôznymi možnosťami kombinácií.

Objavte kúpeľňovú sériu Geberit Smyle

Kúpeľňový nábytok Selnova Compact

Kúpeľňová séria Geberit Compact

Kúpeľňová séria pre malé kúpeľne Selnova Compact bola doplnená o skrinky pod umývadlá. Skrinky sú vybavené dvierkami s mechanizmom tichého dovierania. Sofistikovaný dizajn rukoväte umožňuje plniť funkciu držiaka na uterák. V ponuke sú aj praktické modely s držiakom na uterák zabudovaným zboku.

Objavte sériu Geberit Selnova Compact

Nový povrch nábytku Geberit VariForm

Umývadlová skrinka Geberit VariForm v dizajne dub

Sortimentu nábytku Geberit VariForm sa rozšíril o nový drevený dekor - dub. Nová povrchová úprava spolu s vhodným umývadlom VariForm na dosku prepožičiava oblasti umývadla teplý charakter a ponúka harmonickú kombináciu v modernom dizajnovom jazyku.

Sortiment umývadlových skriniek je teraz k dispozícii v štyroch rôznych farbách povrchu: biela, láva, orech hickory a dub.

Objavte Geberit VariForm

Nové zrkadlo Geberit Option

Zrkadlo Geberit option

Ponuka kúpeľňových zrkadiel bola rozšíraná o ďalší model. Nové zrkadlo Geberit Option sa vyznačuje zaoblenými rohmi a širokými svetelnými pásmi. Nachádzajú sa na hornom okraji zrkadla, iba pri šírke 120 cm je osvetlenie riešené dvomi pásmi po bokoch. Zrkadlá sú vybavené mechanickým spínačom na rozsvietenie. V ponuke je v piatich rozmeroch.

Objavte zrkadlá a zrkadlové skrinky Geberit Option